کتاب بازگشت به خانه

اثر هارولد پینتر از انتشارات کاربر هزاره سوم - مترجم: فتاح محمدی-ادبیات رئالیسم جادویی

در یک خانه قدیم و کمیاب در شمال لندن خانواده ای از مردان زندگی می کنند: مکس، پدرسالار قدیمی، اما هنوز مهاجم. برادر کوچکتر و برادرش؛ و دو نفر از سه پسر Maxs، که هیچ کدام از آنها ازدواج نکرده اند - لنی، شوک کوچک و جوئی، که آرزوی موفقیت را به عنوان یک بوکسور می بیند. در این خانه شوم، پسر بزرگتر، تدی، که طی شش سال گذشته تدریس فلسفه در آمریکا انجام داده است، همسرش روت را به خانه می فرستد تا به خانواده اش که هرگز ملاقات نکرده است، بیفتد. به عنوان پیشرفت بازی، برادران جوان به طور فزاینده ظالمانه در خواهر خود را می گذرانند تا زمانی که عملا او را در مقابل شوهر عصبانی، اما عجیب و غریب او دوست داشته باشیم.خرید کتاب بازگشت به خانه
جستجوی کتاب بازگشت به خانه در گودریدز

معرفی کتاب بازگشت به خانه از نگاه کاربران
حیرت آور. به عنوان یک بازرس که از آن متنفر بود، آن را بیمار کرد. وحشتناک فراموش نشدنی برای کسانی که تحت تهدید سگ های آلفا قرار گرفته اند و اولتراسوند های خاکستری انتقام گرفته اند. من عاشق دیدن آن یک روز انجام داد.

مشاهده لینک اصلی
خشونت در هر کلمه ای از این بازی، در هر مکث و در هر شخصیت بیان می شود. خنک کننده آن، عاطفی و بسیار ناراحت کننده است اما این چیزی است که باعث می شود شاهکار و هدیه ای برای هر بازیگری یا کارگردان برای کار کردن باشد.

مشاهده لینک اصلی
2.5 چطور فهمیدم که فقط خواندی؟ چرا باید چیزی شبیه به یک کلاس بخوانم؟

مشاهده لینک اصلی
من فقط خواندن جهان را انجام دادم؟ من هنوز سعی دارم آن را درک کنم و همه چیز را که می دانم نمی توانم بدست آورم.

مشاهده لینک اصلی
2،5 *

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب بازگشت به خانه


 کتاب بیابان تاتارها
 کتاب خدای چیزهای کوچک
 کتاب شهرهای ناپیدا (نامرئی)
 کتاب توقف در مرگ
 کتاب پاییز پدرسالار
 کتاب سایه ی باد