کتاب بازگشت به خانه

اثر هارولد پینتر از انتشارات کاربر هزاره سوم - مترجم: فتاح محمدی-ادبیات رئالیسم جادویی

در یک خانه قدیم و کمیاب در شمال لندن خانواده ای از مردان زندگی می کنند: مکس، پدرسالار قدیمی، اما هنوز مهاجم. برادر کوچکتر و برادرش؛ و دو نفر از سه پسر Maxs، که هیچ کدام از آنها ازدواج نکرده اند - لنی، شوک کوچک و جوئی، که آرزوی موفقیت را به عنوان یک بوکسور می بیند. در این خانه شوم، پسر بزرگتر، تدی، که طی شش سال گذشته تدریس فلسفه در آمریکا انجام داده است، همسرش روت را به خانه می فرستد تا به خانواده اش که هرگز ملاقات نکرده است، بیفتد. به عنوان پیشرفت بازی، برادران جوان به طور فزاینده ظالمانه در خواهر خود را می گذرانند تا زمانی که عملا او را در مقابل شوهر عصبانی، اما عجیب و غریب او دوست داشته باشیم.خرید کتاب بازگشت به خانه
جستجوی کتاب بازگشت به خانه در گودریدز

معرفی کتاب بازگشت به خانه از نگاه کاربران
مزاحم، عجیب و غریب، کاملا لعنتی درخشان. فقط این EDIT را بخوانید: به اندازه کافی خوش شانس بود تا تولید آن را ببینید. هنوز یکی از مورد علاقه من تمام وقت است. از یک پست تامبلر نوشتم در حالی که هنوز هم کاملا پر از عجله بودم: این بازی یک تابلو نفس نفس گیر است که در مورد قدرت و کنترل (و انحرافات آن) در مورد خشونت و تهدید در یک لحظه سکوت، زشت و شرم آور و عصبانی و عمیق خنده دار و تکان دهنده (همچنین لنی یک عجیب و غریب عجیب و غریب و لکه دار و زخمی و آسیب پذیر و tbh babely به عنوان جهنم) این بازی یک مهمانی است که در آن هر آینه نشان می دهد یکی دیگر از عمق پیچ خورده پنهان @

مشاهده لینک اصلی
هر کس در این بازی دیوانه است فقط افراد دیوانه با نوعی ترتیب دادن به نتیجه می رسند. فقط افراد دیوانه در جهان زندگی می کنند پینتر ایجاد می کند. به نظر می رسد که او دینامیک خانواده مرگ فروشنده را گرفته است، طبیعت حیوان استنلی کوالسکی را اضافه کرده است و این ترکیب را به دنیای ساموئل بکت منتقل می کند. هر زمان که شما یک فروشنده انتحاری و یک مهاجم حیوانات خانگی را ترکیب می کنید و آنها را در یک چشم انداز پوچ قرار می دهید، شما تضمین می کنید که با شخصیت های دیوانه مانند Blanche DuBois بیرون بیایید. اما به نظر می رسد که ظاهر عقلانیت به اندازه کافی ظاهری پینتر را بازی می کند، اگر ناخوشایند باشد.

مشاهده لینک اصلی
کسل کننده و متکبر، بسیار شبیه پینتر است. این بازی ارزش سلول های مغز با ارزش را به خطر نمی اندازد. بسیاری از تناقضات بی معنی بدبختی و خشونت برای سای تکان دادن مخاطبان بدون هیچ بحثی در ذهن داشته باشند. پینتر حتی به ایده یک تئاتر هیجان های ارزان فکر نمی کند، زیرا حتی نوشته های ناقص او خسته کننده از سوء استفاده طبیعی او از مکث به معنای دقیق پینتر نامیده می شود و هیچ گونه درک کامل از شرایط انسانی ندارد. بیش از حد، کم توجهی است.

مشاهده لینک اصلی
این بازی بازیگران انگلیسی باید بخواند. تفاسیری که می توان در این بازی ایجاد کرد و آزادی گفتار آن، تقریبا به امکان های بی حد و حصر بازی توسط مدیر امکان می دهد بدون تغییر دوره یا تنظیم زمان، به عنوان من دیده ام بسیاری از مدیران انجام برای ایجاد یک بازی احساس @ تازه@. این بازی برای همیشه تازه است، زیرا مخاطب را بر خلاف دیگران به مخاطره می اندازد. ساده خواهد شد محتوا در بیان اینکه این یک کمدی عجیب و غریب است، در حالی که ناظران خواهد گریه آنچه که یک درام استادانه این است. من لذت بردن از دیدن آن را به عنوان هر دو.

مشاهده لینک اصلی
یکی با این تصور که پینتر چند ساعت از زندگی گروهی از موش های حیوانات خانگی را مشاهده می کند، پس از آن شگفتانگیزهای بی معنی و جنسیت خشن با زبان را پوشش می دهد. جالب است، اما جالب است به طوری که تماشای آن جوندگان جالب است: مخاطبان به سرعت متوجه می شوند که هیچ پیچیدگی بیشتری نسبت به فعالیت های لحظه ای لحظه ای وجود ندارد، بنابراین، بسیار شبیه شخصیت ها، تمام تعهدات (و فرصت) به عواقب و نتایج سوالات.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب بازگشت به خانه


 کتاب بعد از زلزله
 کتاب برقص برقص
 کتاب کشتن شوالیه ی دلیر
 کتاب نفر هفتم
 کتاب شهرهای بی نشان
 کتاب اگر شبی از شبهای زمستان مسافری