معرفی کتاب در ستایش مرگ

اثر ژوزه ساراماگو از انتشارات مروارید - مترجم: شهریار وقفی پور-ادبیات رئالیسم جادویی

ارسال شده توسط ایران کتاب در تاریخ شنبه 10 تیر 1396
رمان جدید جوزف ساراماگوس جایزه نوبل این سوال را مطرح می کند که چه اتفاقی می افتد زمانی که فریاد زدنی تصمیم می گیرد که مرگ بیشتر نباشد؟ در روز اول سال نو، هیچ کس نمی میرد. این، البته، موجب اختلاف بین سیاستمداران، رهبران مذهبی، متخلفان و پزشکان می شود. از سوی دیگر، در میان عمومی مردم، در ابتدا جشن است. پرچم ها روی بالکن آویزان می شوند؛ مردم در خیابان ها رقص می زنند آنها اهداف بزرگی از بشریت را به دست آورده اند: زندگی ابدی. سپس واقعیت خانواده ها را ترک می کند تا به طور دائمی در حال مرگ باشند. سیاست های بیمه عمر بی معنی می شوند؛ و دفاتر مراسم تشییع جنازه به تنظیم دفن برای سگ های حیوانات خانگی، گربه ها، همستر ها و طوطی ها کاهش می یابد.

مرگ در آپارتمان سردش نشسته است، جایی که او به تنهایی با اسکیت و کابینت های اداری زندگی می کند و تجربیات او را مورد بررسی قرار می دهد: چه اتفاقی می افتد؟ اگر او، مرگ با کوچک "د"، تبدیل به انسان شد و در عشق عاشق شد؟


خرید اینترنتی کتاب در ستایش مرگ
معرفی کتاب در ستایش مرگ
جستجوی کتاب در ستایش مرگ در گودریدز

معرفی کتاب در ستایش مرگ از نگاه کاربران
به روز رسانی 2 این کتاب منحصر به فرد است. شاید برای فلسفه فانتزی به یک ژانر کاملا جدید نیاز داشته باشد. بسیار سرگرم کننده است، اما من امتحان می کنم که من فقط طرفدار سبک ساراماگوس نیستم. _________ به روز رسانی 1 گرفتن سرسخت در ساراماگوس، و من می توانم با گفتمان کمی بیشتر از این روایت ثابت انجام دهم. هیچ شخصیتی وجود ندارد، یا به سختی، همه شرایط است. این غیر منحصر به فرد نیست اما آن را جذب و یا لذت بخش است. من امیدوارم که یک راه یا یکی دیگر را بهبود ببخشید. _________ من دوست دارم که ساراماگو می نویسد، اما من دوست ندارم که او آن را بخواند. اگر سبک او با استفاده از SPA به طور متوسط ​​استفاده نشده است، این بهانه ای را نمی پذیرد و اجازه نمی دهد که آن را برای این برنده جایزه نوبل به ارمغان بیاورد. بنابراین من گوش دادن به این کتاب :-) حداقل من به تماشای عجیب و غالبا (و اغلب غایب) نشانه گذاری و ماراتن اجرای احکام. امیدوارم یک راوی خوب نیز به نحوی جذاب و پرطرفدار او باشد. امیدوارم که گوش دادن به این کتاب را به قهرمان داستان نابغه تبدیل کنم که ساراماگو را دوست دارم.

مشاهده لینک اصلی
دسته بندی های مرتبط با - کتاب در ستایش مرگ


#جایزه نوبل ادبیات - #داستان فانتزی - #ادبیات داستانی - #ادبیات رئالیسم جادویی - #دهه 2000 میلادی - #ادبیات پرتغال - #انتشارات مروارید - #ژوزه ساراماگو - #شهریار وقفی پور
#انتشارات مروارید - #ژوزه ساراماگو - #شهریار وقفی پور
کتاب های مرتبط با - کتاب در ستایش مرگ


 کتاب رد گم
 کتاب صد سال تنهایی
 کتاب شکار گوسفند وحشی
 کتاب عطر (سرگذشت یک جنایتکار)
 کتاب در ستایش مرگ
 کتاب عشق و سایر اهریمنان