کتاب دیدن دختر صددرصد دلخواه در صبح زیبای ماه آوریل

اثر هاروکی موراکامی از انتشارات نشر ثالث - مترجم: محمود مرادی-ادبیات رئالیسم جادویی

این کتاب شامل 7 داستان از موراکامی است که شش داستان آن از مجموعه «بید نابینا، زن خفته» و داستان دیگر از مجموعه «فیل ناپدید می‌شود» انتخاب شده است. «سال اسپاگتی»، «میمون شیناگاوا»، «قلوه سنگی که هر روز جا به جا می شود»، «دیدن دختر صددرصد دلخواه در صبح زیبای آوریل»، «اسفرود بی دم» و «مرد یخی» عناوین داستان های این کتاب است که اغلب حول محور یک زن و مرور کوتاه زندگی او نوشته شده است. استفاده از کلمات ساده و تاثیر گذار در کنار وجود اسامی شرقی و توصیف زندگی شرقی در بعضی داستان ها همراه با بازی با کلمات و دیالوگ های کوتاه و تاثیر گذار شخصیت های داستان، بر جذابیت این کتاب افزوده است. در بخشی از این کتاب می خوانیم: «در یکی از فرعی ‌های تنگِ منطقه شیکِ ‌هاراجوکوِ توکیو از کنار دختر صددرصد ایده‌الم رد می‌شوم. راستش را بخواهید، آن‌قدر‌ها خوشگل نیست. هیچ ویژگی خاصی ندارد. لباس‌هایش ابداً استثنائی نیستند. از خواب بیدار شده و مو‌های پشت سرش تاخورده است. جوان هم نیست. با این وجود از پنجاه یاردی می‌تونم بفهمم: او دختر صددرصد ایده‌ال من است. لحظه‌ای که می‌بینمش، قلبم از سینه‌ام بیرون می‌زند و د‌هانم مانند چوب خشک است. تیپ محبوب خود شما می‌تواند دختری باشد که قوزک پا‌هایش، ظریف است یا چشمانش درشت و یا انگشتانش کشیده است. یا این‌که بی‌جهت مجذوب دختری می‌شوید که وقتش را سر غذا تلف می‌کند. تیپ بعضی دختر‌ها هم با سلیقه من جور درمی‌آید. گاهی توی رستوران به خودم می‌آیم و می‌بینم خیره دختری شد‌ه‌ام که پشت میز بغلی نشسته چون شکل بینی‌اش را دوست دارم ... چند دیالوگ برگزیده از کتاب: - زندگی کردن با حسادت خیلی سخته. مثل این می مونه که جهنم کوچیکت رو هی با خودت این طرف و اون طرف ببری. - از کارشناسی در بورس تا شیشه شوری، فاصله خیلی زیادی هست... - راستشو بخواین شستن شیشه ها برام کمتر استرس داشت. اگه قرار باشه چیزی سقوط کنه خودم هستم نه قیمت سهام. -مهم آن است که در قلبت تصمیم بگیری شخص دیگری را با تمام وجود بپذیری و وقتی این کار را بکنی، اولین و آخرین بار خواهد بود...چه قدر عجیب است که فرد مورد علاقه ات را پیدا کنی و فرد مورد علاقه ات پیدایت کند. معجزه است. یک معجزه آسمانی.


خرید کتاب دیدن دختر صددرصد دلخواه در صبح زیبای ماه آوریل
جستجوی کتاب دیدن دختر صددرصد دلخواه در صبح زیبای ماه آوریل در گودریدز

معرفی کتاب دیدن دختر صددرصد دلخواه در صبح زیبای ماه آوریل از نگاه کاربران
این خیلی تصادفی بود من فقط از طریق وبلاگ Tumblr مرور کردم و عنوان را گرفتم. من همیشه می خواستم یک کتاب موراکامی بخوانم اما فرصت خرید را نداشتم یا بارها فکر می کردم. اما قضاوت بر روی این داستان، هر چند کوتاه است، من می توانم یک نویسنده بزرگ را ببینید. داستان غم انگیز بود، اما خوب بود. من فکر می کنم این یک داستان کوتاه بود، آن هم قلب و روح را به طور مستقیم به تصویر می کشد که در همان زمان به شما کمک می کند تا بیشتر و مضطربانه درک کنید.

مشاهده لینک اصلی
Ù ... ª ... · ·. Ù † Ù ... Ù OU ... Ù † کاربر O§O³OO، OUO UU \"UOE O§UOeU ‡ Ù † Ù Ú © Ù O¬O§ † † کاربر OO§O ± Ù ... ‡ ¯Û

مشاهده لینک اصلی
من چند بار این داستان کوتاه را خوانده ام و من آن را دوست دارم. این واقعا یک طرح، یا حداقل یک بزرگ نیست، اما آن را به سادگی زیبا است. این عنوان واقعا به شما ایده ای می دهد که در مورد آن چه می گوید. این مربوط به عشق و یا شاید بیشتر در مورد ایده عشق است. در مورد پیدا کردن فرد ایده آل که در فیلم های دوران خاصی منجر به آتش بازی می شود، و همه اینها، اما شخصیت ها ستاره های فیلم را به نمایش می گذارند. من فکر می کنم موراکامی شاعرانه ترین داستان کوتاهی است که تا الان خوانده ام.

مشاهده لینک اصلی
این خیلی طولانی شده است از زمانی که من یک موراکامی را برداشت کرده ام - خوب، فقط چند ماه است، اما تا حدودی شما همیشه متوجه می شوید که چقدر از دست شما بر می آید، وقتی به آنجا برمی گردید. همین اتفاق برای من افتاد - یک صبح در آوریل وقتی دختر 100٪ را دیدم، \"خواندن مجموعه ای از داستان های کوتاه احساس تقریبا به همان خوبی پس از یک سفر طولانی یک بار دیگر، موراکامی توانسته است مجموعه ای از ترکیبات متنوعی از داستان ها و بی پروایی ها را که من را غافلگیر کرده اند و - من نمی توانم آن را انکار کنم - در هر یک از این داستان ها من می خواستم آن را کمی طولانی تر و دقیق تر، شاید رمان کامل خود را. تنها اولین داستان من می تواند به طور کامل متقاعد کند. تسلط موراکامی، سبک نوشتن فوق العاده خود را که بسیار ساده و در عین حال تقریبا بی نظیر، من احتمالا geschwärmt اغلب به اندازه کافی، اما مستقیم به او بسته کامل فقط به عنوان قابل توجه € \"هدف باشد و در عین حال سبک تصویری اجازه می دهد تا است عناصر عجیب و غریب در داستان های خود را به عنوان طبیعی ترین و alltäglichste در عمل جهان â € \"از همیشه چیزی در ساخت یک کوتوله رقص در خواب خود wäre یا راه رفتن در شب کوچک مردم تلویزیون در اتاق خواب خود را به ببینید که چه کسی یک تلویزیون را حمل می کند، ظاهرا فقط شما و هیچ کس دیگر نمی بیند. در این مجموعه از داستان های کوتاه وجود دارد، با این حال، نه تنها Skurrilitäten تحسین موراکامی می گوید داستان حتی بدون عناصر فوق العاده â € \"همه بیشتر قابل که این نیز پایبند لمس سحر و جادو و Märchenhaftigkeit. در عین حال، باید اعتراف کنم - کمی ناامید شدم از بعضی از داستانها بودم. نه به این معنا که آنها کاملا hätten آنها را دوست ندارند، بلکه به دلیل برخی به قدری کوتاه بود و نوشته شده است که من خودم خواسته بود جای تعجب نیست اگر این صرفا تبعیت کنند و یا افکار قطعه که موراکامی در نوت بوک خود نوشته است بود، سپس نمی دانست چه کاری با آن انجام دهد، پس او آن را در این کتاب شامل کرد. هنوز من اشتباه نمی کنید، حتی این داستان واقعا فوق العاده کوتاه دوست فقط به من، اما آنها خیلی نابالغ و ناقص â € شد \"از ایده، با این حال به طور معمول â € پر اب و تاب\" اما من هنوز هم می تواند احساس abschütteln نیست که یکی از آن کمی بیشتر می توانست انجام دهد. حداقل من در نتیجه â € œDas grüne MONSTERA € دوست € \"آن را فقط تا کمیاب بود و به سرعت vorüber.Meine داستان کوتاه مورد علاقه از کتاب احتمالا به اولین برابر بود €\" â € من یک صبح زیبا در œWie آوریل، دختر 100٪ ساها €، اما من هم â € œFamiliensacheâ € دوست داشت، â € OTV-Peopleâ € (که به نحوی بسیار یادآور مردم کمی از â € œ1Q84â €) و â € œDas Schweigenâ €. برای طرفداران داستانهای الهام بخش، این کتاب قطعا ارزش دارد و تمام طرفداران ادبیات ژاپنی نباید خود را در این داستان های فوق العاده غوطه ور کنند. من 4.5 از 5 ستاره را ببخشید

مشاهده لینک اصلی
خیلی مطمئن هستم که این مرد در دنیای واقعی به عنوان خزش شناخته می شود، یا در عین حال با کلینکر نابود شده است - من یک دوست پسر دارم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دیدن دختر صددرصد دلخواه در صبح زیبای ماه آوریل


 کتاب سیرک میراندا
 کتاب کافکا در ساحل
 کتاب اولریکا
 کتاب پاییز پدرسالار
 کتاب عشق و سایر اهریمنان
 کتاب کشتن شوالیه ی دلیر