کتاب ماتیلدا

اثر رولد دال از انتشارات افق - مترجم: پروین علی پور-ادبیات رئالیسم جادویی

پدر Matilda Wormwoods معمای کج کشیده است. و مادرش فقط احمقانه است. آنها فکر می کنند ماتیلا مزاحم است که باید تلویزیون بیشتری تماشا کند و کتاب های کمتر بخواند! اما معلم دوست داشتنیش خانم عسلی میگوید ماتیلدا یک نابغه است. ماتیلدا چند آهنگ فوق العاده ای دارد تا آستینش را داشته باشد، بنابراین والدین وحشتناک و حتی سرپرستاران وحشتناک تر از همیشه مراقب بودند.


خرید کتاب ماتیلدا
جستجوی کتاب ماتیلدا در گودریدز

معرفی کتاب ماتیلدا از نگاه کاربران
این کتاب خیلی عالی بود! من کمی بیشتر از فیلم لذت بردم، اما با این وجود این همواره مورد علاقه من خواهد بود. من هم واقعا میخواهم کتابهای Roald Dahl را دوباره بخوانم!

مشاهده لینک اصلی
کاملا لذت بخش است من واقعا آرزو می کنم ایده این را بخوانم وقتی بچه بودم - خیلی دوست داشتم و دوست داشتم ماتیلدا! من دوست دارم که این یک کتاب برای کودکان است که به آنها غذا نمی دهد - آنها را مانند افراد هوشمند رفتار می کند. این طرح هیجان انگیز بود، شخصیت ها سرگرم کننده و تم ها جالب بود. همه با هم فقط دو کتاب دیال را در حال حاضر (ماتیلدا و چارلی و کارخانه شکلات) خواند، اما من قطعا می خواهم آنها را بخوانم!

مشاهده لینک اصلی
در حالی که من شخصا یک کتاب در مورد یک کودک جنجالی دوست دارم (به خصوص در زمینه تلکینز)، واکنش های مختلفی نسبت به این کتاب داشتم و آن را به عنوان یک بزرگسال توصیف کردم. به عنوان یک بچه من فکر کردم ماتیلدا فوق العاده بود، او هوشمند و مستقل بود. به عنوان یک بزرگسال من این را به عنوان یک کتاب درباره نادیده گرفتن و تفسیر والدین غیابی و نقش آن در آموزش کودکان ما می بینم. من از یک ایالت که میزان رها کردن آن بالا است و هر کس می خواهد معلمین را سرزنش کند، آمده است، اما هیچکس مشکل واقعی والدین یا مراقبان را که نقش مهمی در تحصیل فرزندان شان ندارند شناسایی می کند. برای بسیاری از آنها، مدرسه بچه نگهداری رایگان است و چیزی بیشتر نیست. آنها هیچ علاقه ای به کمک به فرزندانشان برای موفقیت ندارند و به آموزگاران می گویند که این کار آنها آموزش دادن به فرزندان است و هر گونه مسئولیت خود را از دست می دهند. یک بار در یک زمان شما یک مورد خاص مانند Matilda که تصمیم می گیرد به کار بر روی آموزش و پرورش خود را به خود، با وجود بی تفاوتی پدر و مادر خود. اما اغلب این کودکان به علت سهل انگاری در زندگی خانوادگی خود به مواردی برای خدمات محافظتی کودک (یا معادل آن) تبدیل می شوند. ماتیلدا پایان دادن به شادی اوست، اما اکثر کودکان در موقعیت های مشابه نمی کنند. این را به عنوان یک بالغ با دیدگاه بالا بازنویسی کنید و یک داستان دلخواه از یک کودک را که سعی در ایجاد چیزی بهتر برای خود از شرایط سمی او به وجود آورده است پیدا خواهید کرد.

مشاهده لینک اصلی
5 ستاره از دختر کوچک من، جس (7 ساله) .SPOILERS نظرات در حالی که خواندن: @ مادران مادران sooo احمق هستند! @ @ یک فروشنده ماشین مورد استفاده قرار گیرد؟ @ @ چگونه می شود قرار دادن خاک اره و روغن در جعبه دنده خودرو را اجرا جالب ترین قطعات زمانی است که خانم Trunchbull بچه ها را از کلاس خارج کرد، و وقتی نیوت به او افتاد.چگونه خانم Trunchbull ساخته شده است Nigel ایستاده با یک پا تا زمانی که رو به دیوار؟ این یک مجازات عجیب و غریب است.چه ؟! Miss Honeys عمه شریر Miss Trunchbullچه خواهد شد؟ @ @ من خوشحالم که ماتیلدا می تواند با خانم Honey زندگی می کنند @

مشاهده لینک اصلی
نقد کتاب روالدال از سال 1988 به خاطر داستان خود از داستان پارک، ماتیلدا، 4 ستاره از 5 ستاره به شمار می رود. به دلایلی، من فکر می کردم این پیش از سال 1988 منتشر شده است، اما می دانم که وقتی آن را بخوانم من 13 سال داشتم، بنابراین ... باید درست باشد. فکر کردم این عالی بود سالها بعد نگاهی می اندازد و تمام فیلم ها و کارتون های ساخته شده از آن را می بینم، آن را حتی بیشتر دوست دارم. در حالیکه یک مدل خوب برای بچه های جوان بسیار مناسب است، همه چیز کمی ناامید کننده است و ممکن است تصورات غلطی را به وجود آورد. با این وجود، با هدایت درست، او می تواند کسی باشد که به دنبال آن باشد. هیچ کس بهترین والدین، خانواده، معلمان و دوستان را نداشته باشد. و هنگامی که نتوانستید، بهتر است یک دختر هوشمند باشید تا بتوانید آن را به تنهایی انجام دهید. و این چیزی است که او ... درخشان، خنده دار، شوخ، سارا، دوستانه ... همه چیز همه را به یک دختر جوان شایان ستایش تبدیل شده است. او چند ماجراجویی دارد، تلاش می کند تا همه چیز اتفاق بیافتد و جهان را به نمایش می گذارد. و این همه چیزی است که می توانیم بپرسیم کتاب بزرگ داستان بزرگ خیلی برای دیدن و یادگیری. بعضی روزها تعریف شده است درباره من برای کسانی که برای من جدید و یا بررسی های من ... chees scoop: من بخوانید A LOT. من نوشتم. و حالا من چند تا وبلاگ دارم ابتدا مرور کتاب به Goodreads می رود، و سپس آن را در وبلاگ من در وردپرس در https://thisismytruthnow.com ارسال می کنم، جایی که شما همچنین می توانید تلویزیون \u0026 amp؛ بررسی های فیلم، چالش روزانه 365 روزه و درخشان و تعداد زیادی از وبلاگ نویسی در مورد مکان های مورد بازدید در سراسر جهان. و شما می توانید تمام پروفایل های رسانه های اجتماعی من برای پیدا کردن جزئیات در مورد کسانی که / چه / زمانی / جایی و تصاویر من. نظر بدهید و به من اطلاع دهید که شما فکر می کنید. رای در نظر سنجی و رتبه بندی. متشکرم برای متوقف کردن توجه: تمام مطالب نوشته شده، ایجاد اصلی من هستند و به من حق کپی دارند، اما گرافیک و تصاویر از سایت های دیگر پیوند داده شده و متعلق به آنها است. بسیاری از سازندگان اصلی خود را متشکرم

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ماتیلدا


 کتاب سرزمین عجایب بیرحم و ته دنیا
 کتاب اولریکا
 کتاب آئورا
 کتاب عشق و سایر اهریمنان
 کتاب نفر هفتم
 کتاب آوازهای غمگین اردوگاه