کتاب کتابخانه عجیب

اثر هاروکی موراکامی از انتشارات نشر چشمه - مترجم: بهرنگ رجبی-ادبیات رئالیسم جادویی

From internationally acclaimed author Haruki Murakami—a fantastical illustrated short novel about a boy imprisoned in a nightmarish library.
 
Opening the flaps on this unique little book, readers will find themselves immersed in the strange world of best-selling Haruki Murakamis wild imagination. The story of a lonely boy, a mysterious girl, and a tormented sheep man plotting their escape from a nightmarish library, the book is like nothing else Murakami has written. Designed by Chip Kidd and fully illustrated, in full color, throughout, this small format, 96 page volume is a treat for book lovers of all ages.


خرید کتاب کتابخانه عجیب
جستجوی کتاب کتابخانه عجیب در گودریدز

معرفی کتاب کتابخانه عجیب از نگاه کاربران
یک کتاب کوچک عجیب. من فکر می کنم از توصیف تصویری این کتاب بیشتر از داستان خود لذت بردم، اما این مقدمه ای سریع به موآراکامی بود و من منتظر خواندن آثار دیگرم هستم. 3 ستاره

مشاهده لینک اصلی
این @ bookbook illustrated @ به نظر می رسد هدیه ای برای طرفداران موراکامی است که ممکن است توسط رئالیسم نارنجی Tsukuru Tazaki نا امید شده است. عجیب و غریب و شگفت انگیز، چیزی شبیه Hansel \u0026 amp؛ گرتل در سیاه لگد از دیوید لینچ دوقلو قله گرفتار می شود. هرگز انتظار نداشته باشید که یک رمان یا حتی یک رمان در اینجا باشد. قطعا یک داستان کوتاه است و می تواند در یک ساعت خوانده شود. اما یک ساعت سرگرم کننده! سورپرایز علامت تجاری خود (دنیای زیرزمینی، یک زندانی Jungian، یک دختر شبح مانند و البته غذا، غذای شگفت انگیز) بسیار معروف است. تصاویر رنگ عمیق اشباع شده توسط Chip Kidd نوعی آینه را نشان می دهد که عمیقا اشباع شده است و نوعی از آن نیست - چیزی عجیب و غریب در خود است که به اثر کلی WTF افزوده می شود. حرکت این تا 5 ستاره از واکنش 4 ستاره اولیه من. این یک داستان کوچک وحشتناک است و من به سادگی آن را دوست داشتم. من نیز این واقعیت را دوست دارم که یکی دیگر از خوانندگان Goodreads به آن یک ستاره داد چون انتظار داشت که آن کتاب کودک باشد. حوا!

مشاهده لینک اصلی
یک کتاب کوچک بسیار عجیب و غریب. چه چیزی از آن ساخته شده است؟ من واقعا اطمینان ندارم. آیا واقعا درباره یک کتابخانه است؟ بعضی اوقات من آن را تردید می کنم که موراکامی هرگز @ در مورد @ هر چیزی نیست. پس از مدرسه یک پسر جوان به کتابخانه می رود تا به دنبال کتاب های خاصی (بر اساس قوانین مالیاتی ترکیه از همه چیز). کتابدار پیشنهاد می دهد که آنها را پیدا کند اما پس از آن غریب آغاز می شود. شرایط بسیار زیادی برای خواندن کتابهایی وجود دارد که زندگی خود را تحت تاثیر قرار می دهد. آیا این یک افسانه از دوران کودکی است؟ افسانه ای از ترس از موسسات با بزرگسالان عجیب و غریب؟ فقط موراکامی می تواند چنین سوالاتی را پاسخ دهد --- اگر در واقع پاسخی وجود دارد. ظاهرا این یک کتاب اولیه است که به تازگی منتشر شده است. آیا هر کسی میتواند یک بینش عمومی باشد، یک خط را به من ببندد.

مشاهده لینک اصلی
چنین داستان غیرمعمول و ارائه. Id می گویند این یکی برای طرفداران نیل گیمن ها کار می کند، چرا که آن را به اندازه کافی تاریک عجیب و غریب به شما ناراحت کننده است، اما با کمی سحر و جادو وجود دارد در آن وجود دارد. کاهش به کتابخانه در هوی و هوس برای پیدا کردن چیزی در راه خود را از خانه مدرسه، شخصیت اصلی ما منجر به عمق زندان است که در آن hes نگه داشته اسیر، همراه با برخی از افراد معمولی است. این سخنرانی به طور کامل به تجربه در اینجا، با تصاویر و تولید مثل صفحات کتاب قدیمی برای تعیین صحنه و یا به برخی از ارتباط به داستان اضافه شده است - گاهی اوقات کاملا مبهم است، اما هنوز هم به پر سر و صدا و غرق شدن از آنچه که اساسا یک داستان کوتاه.مثل پایان نابود کردن، اما من دوست دارم آن غیر معمول و کمی ... deflating من حدس می زنم. این برای همه مناسب نیست، اما من داستان هایی را دوست دارم که به تنظیمات معمولی چالش می کنند. این اولین اقدام من به دنیای موراکامی بود، و من بیشتر به دنبال آن خواهم بود.

مشاهده لینک اصلی
Garden Of CorridorsI تا به حال به پایان رسید @ Garden of Forking Paths @. من قصد داشتم بعضی از کافکا را شروع کنم، اما من به یک کتابفروشی 10 دلار سرگردان شدم تا ببینم آیا چیزی وجود دارد که می توانم بین آن را بخوانم. من به میز جلوی نگاه کردم هیچ چی. درون من درباره یک کتاب درباره هایدگر مشتاق بودم. من دو بار به آن برگشتم، اما تصمیم گرفتم تا به حال به اندازه کافی هایدگر هستم. من تصمیم گرفتم که فضیلت داشته باشم و پولم را برای یک فرصت دیگر ذخیره کنم. من یک نگاه آخر را به میز جلو در راه خروج کردم، و آنجا بود. کپی دیجیتالی انحصاری @ The Library of Strange @ برای 10 دلار. تقریبا 70٪ ارزان تر از هر جای دیگر. من آن را در صبح روز بعد در یک سفر قطار یک ساعت خواندن. کتاب به زیبایی چاپ، طراحی و چاپ، با کاغذ مرمر و تصاویر علمی از کتاب های قدیمی در کتابخانه لندن است. نسخه انگلیسی کاملا متفاوت به نسخه ژاپنی نشان داده شده است. این سریال بود که من ازThe Library of Babel @ به @ The Library of Strange @ رد شدم. کتابخانه بورژس نماد یک جهان است که هر دو بی نظم و بی نظیر است. زیر کتابخانه موراکامیس، یک پسر جوان به یک اتاق خواندن در زیرزمین هدایت می شود که به نظر می رسد که در کیهان سوراخ شده است. به طور معمول، یک کتابخانه به دنبال یافتن و به دست آوردن دانش و درک است. در اینجا، این خانه یک دخمه پرپیچ و خم است که در آن راوی رنج می برد. در مقابل کیهان، کتابخانه باعث می شود او متوجه شود که چگونه احساس می شود به تنهایی و عمق تاریکی که او را احاطه کرده است. در سن او حداقل، راوی قادر به تولید نور کافی برای مقابله با تاریکی خارج است. انسان گوسفند ظاهر می شود. هیچ گربه سیاه وجود ندارد، اما در اوایل زندگی او راوی توسط سگ سیاه (از افسردگی؟) کتک می زند. این یک حیوان خانگی است که از بین رفته است و البته یک دختر زیبا در عصر مشابه راوی است. در بورخس، سبک با کلمات و انتزاع است. در موراکامی، ضعیف و ناپایدار آن، چیزهای از افسانه ها، اگر هنوز تاریک است. این رمان با یک چرخه ماه به پایان می رسد. هیچ حس خاصی برای آینده وجود ندارد. ما فقط می توانیم فرض کنیم که راوی، با هدایت کمی، اطمینان کمی، راحتی و کتابخانه ای در کتابخانه، به بزرگسالی نزدیک خواهد شد. @ اگر شما عجله نداشته باشید، برای ابدیت از دست خواهد رفت. @

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب کتابخانه عجیب


 کتاب کافکا در ساحل
 کتاب اقیانوس انتهای جاده
 کتاب لی لی
 کتاب پیرمردی که داستانهای عاشقانه می خواند
 کتاب داستان های اوالونا
 کتاب خانه ارواح